Radom

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 999 000 PLN
Cena za m2
4 669,01 PLN
Powierzchnia
642,32 m2
Powierzchnia działki
5 400 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Rynek
Wtórny
Przeznaczenie (obiekt)
Mieszkalne
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Inne, Inne
Liczba pięter
2
Rodzaj budynku
Dom wielolokalowy
Rok budowy
1985
Numer oferty
4/5966/OOS

Opis nieruchomości

Mam do zaoferowania nieruchomość położoną w gminie Kowala w odległości 10 km od miasta Radom.
Składa się z trzech działek o łącznej powierzchni 5400 m2, tworzących kształt trójkąta o płaskim ukształtowaniu terenu.
Powierzchnia ta została zabudowana dwoma budynkami mieszkalnymi, murowanymi, parterowymi z poddaszami użytkowymi o powierzchniach 145,86 m2 i 413,69 m2 oraz budynkiem gospodarczym drewnianym o powierzchni 82,77 m2. Teren został ogrodzony siatką stalową, rozciągniętą na słupkach metalowych osadzonych w cokołach murowanych. Wzdłuż siatki rośnie żywopłot formowany z tui, oddzielających całkowicie teren od sąsiadów. Wjazd na posesję odbywa się bezpośrednio z drogi asfaltowej, dwoma niezależnymi bramami sterowanymi automatycznie.
Nieruchomość leży w pobliżu obwodnicy północnej Radomia oraz w odległości 1 km od drogi krajowe E7 relacji Warszawa - Kraków.
Na działce został urządzony piękny ogród z nasadzeniami zaopatrzonymi w system nawadniający automatycznie sterowany. Zostały wytyczone liczne ścieżki spacerowe, wyłożone płytami chodnikowymi i kostką granitową. Z kolei na powierzchni około 125 m2 urządzono staw z brzegami zabezpieczonymi folią i wyłożonymi kamieniem bazaltowym. Pomiędzy zabudowaniami teren został utwardzony płytami chodnikowymi i gryzem budowlanym z zabudowaną warstwą filtrującą. W sąsiedztwie znajdują się tereny budownictwa jednorodzinnego.
W 2001 r. cały kompleks został poddany gruntownej modernizacji, został uruchomiony system monitoringu, a także zainstalowano
własne zasilanie energetyczne - zewnętrzne i wewnętrzne (generator prądotwórczy - 6,5 kW).

Gorąco polecam i zachęcam do oglądania.

Na życzenie klienta bezpłatnie pomagamy w załatwieniu formalności związanych z zakupem:

- kredyt hipoteczny
- notariusz
- ubezpieczenie

Kontakt:
Tomasz Kozłowski
CENTRUM Nieruchomości Radom
tel: +48 608-269-761
e-mail: tkozlowski@cnradom.pl

Parametry dodatkowe

  • Kształt działki: Trójkąt
  • Ukształtowanie działki: Płaska
  • Alarm: Tak
  • Monitoring: Tak
  • Teren strzeżony: Tak
  • Odl. od centrum miasta [km]: 10
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

Tomasz Kozłowski

Tomasz Kozłowski

Telefon:
608-269-761
E-mail:
tkozlowski@cnradom.pl

Profil agenta
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę CENTRUM Nieruchomości Radom dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest CENTRUM Nieruchomości Radom z siedzibą w Radomiu przy ul. Żeromskiego 86 p. II . Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) o ochronie danych osobowych.